GOCELO-partner zoeken

Met maar één klik op de muis in één oogopslag alle logistieke specialisten voor de laatste mijl in uw buurt:
voer uw adres gewoon in het zoekveld in en u krijgt meteen uw transportspecialist in uw plaats of omgeving te zien.

GOCELO heeft vestigingen in Noorwegen, Luxemburg, Nederland en Duitsland en handelt aanvragen uit andere Europese landen af in samenwerking met gevestigde partners. De GOCELO-partner in uw buurt staat altijd en overal op de wereld voor u klaar om aan uw individuele wensen te voldoen, want GOCELO heeft een wereldwijd netwerk.


Overzicht partners

GOCELO Berlin

Saatwinkler Damm 57
13627 Berlijn
Duitsland
berlin1@gocelo.com
+49 (0) 30 . 34990090

GOCELO Berlin

Wilhelm-Kabus-Straße 70
10829 Berlijn
Duitsland
berlin2@gocelo.com
+49 (0) 30 . 78795915

GOCELO Dortmund

Niekamp 34
59399 Olfen
Duitsland
dortmund@gocelo.com
+49 (0) 2595 . 969415

GOCELO Düsseldorf

Nürnberger Straße 24
40599 Düsseldorf
Duitsland
duesseldorf@gocelo.com
+49 (0) 211 . 9980714

GOCELO Düsseldorf

Zum Gut Heiligendonk 16-20
40472 Düsseldorf
Duitsland
duesseldorf2@gocelo.com
+49 (0) 211 . 73755813

GOCELO Hamburg

Pinkertweg 55
22113 Hamburg
Duitsland
hamburg@gocelo.com
+49 (0) 40 . 6894560

GOCELO München

Parsdorfer Weg 10
85551 München
Duitsland
muenchen@gocelo.com
+49 (0) 89  . 18938633

GOCELO Nijmegen

Bijsterhuizen 11-31
6546 AR Nijmegen
Nederland
nijmegen@gocelo.com
+31 (0) 24 . 3775322

GOCELO Oslo

Håndverksveien 11
1405 Langhus
Noorwegen
oslo@gocelo.com
+47 (0) 23 . 011450

GOCELO Osnabrück

Zum Attersee 9
49076 Osnabrück
Duitsland
osnabrueck@gocelo.com
+49 (0) 541 . 12168123

GOCELO Paderborn

Halberstädter Straße 77
33106 Paderborn
Duitsland
paderborn@gocelo.com
+49 (0) 5251 . 8750010

GOCELO Luxemburg

138a Route d'Arlon
8008 Luxemburg
Luxemburg
luxemburg@gocelo.com
+352 31963424

GOCELO Wien

Lindenweg 28
2351 Wene
Oostenrijk
wien@gocelo.com
+43 (0) 2236 . 633550

GOCELO Paris

Eco River Parc - 30 rue des Peupliers
92000 Nanterre
Frankrijk
paris@gocelo.com
+33 . 156471710

GOCELO Büron

Bettenweg 12
6233 Büron (Zwitserland)
Zwitserland
bueron@gocelo.com
+41 (0) 41 . 9355200

GOCELO
Headquarters Europe

Wilhelm-Leuschner-Straße 41
60329 Frankfurt
Duitsland
info@gocelo.com
+49 (0) 69 . 244504950